Hoved Livsstil Coach feirer 75-årsjubileum med en vintage-auksjon

Coach feirer 75-årsjubileum med en vintage-auksjon

Hvilken Film Å Se?

Noen få av Coach-posene på auksjon.Trener

Leter du etter en ny fallpose, men en som er mer enn bare et pent armstykke? Coach har bare vesken til deg. Vel, de har faktisk 48 forskjellige, som alle ble opprettet for å feire arvemerkets 75. år i bransjen og vil være auksjonert bort fra 19. til 28. oktober.

Naturligvis hyller serien historien til denne helamerikanske etiketten, med en rekke originale silhuetter som ble oppsøkt, autentisert og deretter fremkalt av administrerende direktør Stuart Vevers. De gjenopplivede stilene inkluderer den slurvete Duffle-toten, den rytterinspirerte ryggsekken og den bedårende miniatyren Dinky, som alle ble designet først på begynnelsen av 1970-tallet. Gjør disse posene ekstremt Instagram-verdige, har Vevers oppdatert dem med håndutsmykninger som pigger, lapper og selvfølgelig frynser. Zoë Kravitz-designet.Hilsen Coach

christian mingle søk gratis

Elleve av disse eksklusive stilene ble skapt med Vevers ’kjendisvenner i tankene. De Lena Dunham er en svart lærveske som kryper med Coachens maskot (en dinosaur som heter Rexy), Zoë Kravitz ’design er skoggrønn og sterkt besatt, med en sunn dose frynser, mens Debbie Harrys versjon har en lapp som hyller hennes signaturrøde lepper. Andre kjendiser med posedesign inkluderer Kate Bosworth , Dree Hemingway og Chloë Grace Moretz . Noen av posene kommer med et morsomt tillegg, som Damian Lillard’s , som kommer med en signert basketball og Gary Baseman's, som kommer med innrammet arbeid fra kunstneren.

Startbudet for disse celebposene er $ 1000, men de med ekstra godbiter er mye mer; fotograf Joel Sternfeld’s limegrønn veske og koordinerende bilde (som er signert) starter på $ 7500. Denne vesken kommer med en invitasjon til Coachs neste moteshow.Hilsen Coach

Det er virkelig en veske i denne samlingen for alle. Disney-elskere vil sette pris på vesker med Mickey , Dumbo eller Bambi , som hver er håndmalt av en skikkelig Disney-kunstner. Andre vesker kommer med en mulighet til besøk Coach-arkivene, en invitasjon til merkets neste moteshow , en pyntet jakke og som gammel ut Apollo-genser fra høsten 2014-kolleksjonen .

Coach vil ikke bare punge ut inntektene fra denne auksjonen, ettersom de har lovet å donere de første $ 50.000 i salg til The Costume Institute ved Metropolitan Museum of Art. Senteret driver med å bevare motehistorien, så dette veldedige slipsen er ikke bare stilig, men det er også relevant. Disney designer.Hilsen Coach

beste cbd olje for depresjon

Dette var et veldig personlig prosjekt for meg - mange som ga sin tid og kjærlighet til det, er venner vi har samarbeidet med siden jeg ble medTrener- så det føltes som familie. Jeg er så glad for å kunne støtte saken for motestipend og bevaring ved å feireTrener’S egen arv og håndverk med disse oppfinnsomme, unike stykkene, sa Vevers i en uttalelse.

Artikler Du Måtte Like :